عضویت
جامعه مجازی محققان ایران به شما کمک می کند تا با محققان سایر دانشگاه های کشور همواره در ارتباط باشید
کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه کسب و کار
1 شرکت می کنم

کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه کسب و کار

1394-08-06 زمان
چهارشنبه, 6 آبان, 1394 1:54 قبل از ظهر - پنجشنبه, 7 آبان, 1394 4:54 قبل از ظهر
مکان
ایران- تبریز
آذربایجان شرقی
ایران
تعیین شده توسط

امروزه در کشورهای در حال توسعه، صنعتی شدن و توسعه کسب و کار به مثابه حل کلیه مشکلات اقتصادی مطرح است به طوری که صاحبنظران مسائل اقتصادی ، آن را مترادف با توسعه یافتگی می دانند. جوامع دنیای امروزی متشکل از سازمان هایی هستند که برای مردم آن جامعه به تولید کالا یا خدمات می پردازند و از این راه منتفع می گردند. با توجه به جمعیت بسیار زیاد جوامع، بدون وجود مدیریت کارآمد و اثربخش در هر زمینه از جمله اقتصاد و کسب و کار، آنها قادر به برآورده کردن نیازهای جامعه نیستند. لذا، برای نیل به اهداف عالی و رشد و تعالی فرهنگی، اقتصادی و صنعتی خود و نسل آینده به مجموعه ای از مدیریت جهت برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل نیازمندیم. لذا در شرایط فعلی با ايجاد فرصت‏ هاي جديد کسب و کار، کاهش هزينه، سهم بازار بيشتر و بهبود انگيزه کارکنان می توان با گسترش مفاهیم کلیدی مدیریتی و عوامل موثر در بهبود فضای کسب و کار از مزیت های رقابتی موجود برای توسعه کسب و کار استفاده نمود. در همین راستا و با توجه به جنبه های بین المللی مقوله مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار، کشور ايران نیز با توجه به موقعيت جغرافيايي خاص خود، اكنون در مرحله اي از توسعه قرار گرفته است كه تحت هر شرايطي بايد مقوله توسعة‌ اقتصادی و کسب و کار را به طور جدي مورد توجه قرار دهد.  


ازاین رو دبیرخانه کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار با توجه به برگزاری موفق کنگره های قبلی و بازتاب بسیار گسترده آنها در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته ، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار را برگزار نماید. اين کنگره به دنبال آن است كه با گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگزاران و مديران، سازمانهاي ذي ربط و علاقه مند، متخصصان و علاقه مندان موضوع مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار ، به تبيين مفاهيم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مدیریت، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کارپایدار باشد . اين كنگره باشعار "مدیریت پایدار راهی به سوی توسعه اقتصادی" فرصتي براي گردهمايي صاحبنظران، متخصصان وانديشمندان درحوزه مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار است. برگزاري اين كنگره امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها و مراكز تخصصي کشور و جهان درزمينه مفاهيم مشترك توسعه پایدار در بخش های مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری ، کارآفرینی و کسب و کار و ساير موضوعات مرتبط با محورهاي كنگره را فراهم می سازد. تمرکز اصلی این کنگره بر شناخت فرصت ها و چالش های پیش روی مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و توسعه کارآفرینی و کسب و کار و تلاش برای ارائه راهکار های علمی برای رشد و توسعه هر چه بیشتر این مقوله می باشد.


بر اين اساس، دبیرخانه کنگره بین المللی مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي نماید با شرکت در برنامه های متنوع اين کنگره در اين رويداد مهم بين المللی مشارکت نموده وبا ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.


کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید