عضویت
جامعه مجازی محققان ایران به شما کمک می کند تا با محققان سایر دانشگاه های کشور همواره در ارتباط باشید

توجه و رعایت نکات زیر برای تمامی کاربران و بازدیدکنندگان سایت الزامی می باشد:


 


1-1- تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، کلمات مناسبی (EN) به عنوان نام کاربری انتخاب نمایند.


2-1- در وارد نمودن ایمیل دقت نمایید، زیرا تمامی ارتباط ها از طریق ایمیل صورت می گیرد.


3-1-  برای حفظ رسمیت جامعه مجازی محققان ایران، نام و نام خانوادگی خود را بصورت کامل و به فارسی وارد کنید، همچنین انتخاب عکس شخصی (پرسنلی) به هنگام ثبت نام ضروری است و در صورت مشاهده تصاویر نا متعارف، با تصویر پیشفرض تعویض می شوند.


4-1-  تمامی اطلاعات پروفایل باید به زبان فارسی نگارش شوند.


2- تمامی اطلاعاتی که کاربران در معرض دید عموم قرار نمی دهند، نزد سایت جامعه مجازی محققان ایران محفوظ است و به هیچ صورتی در اختیار شرکت و سازمانها قرار نمی گیرد، مگر با موافقت کاربران و برای اخذ پروژه های تحقیقاتی.


3-  هرگونه فعالیت تبلیغی، تجاری و درآمدزا در سایت بدون هماهنگی قبلی و عقد قرارداد با مدیریت سایت ممنوع و قابل پیگرد می باشد. تمامی هماهنگی ها از طریق " ارتباط با ما " و یا ایمیل " advertise@irresearchers.ir" صورت می گیرد.


4- هرگونه تبلیغ گسترده شامل: معرفی کالا، دوره آموزشی، ترجمه مقالات و مانند آن تنها در صورت هماهنگی با مدیریت جامعه مجازی محققان ایران و ازطریق " ارتباط با ما " و یا ایمیل " advertise@irresearchers.ir" مجاز می باشد.


5-  تصاویر غیر متعارف و خلاف موازین جمهوری اسلامی ایران که در بخش تصاویر به اشتراک گذاشته شوند بدون اطلاع قبلی و توسط تیم نظارتی حذف خواهند شد.


6- تمامی مطالبی که در سایت قرار می گیرند باید با رعایت کامل حقوق نویسنده و با ذکر منبع صورت گیرد؛ هر مطلبی که از سایت برداشته می شود، امکان بازنشر آن با ذکر نام نویسنده و جامعه مجازی محققان ایران و درج لینک به مطلب در سایت امکان پذیر است.


7- رعایت اخلاق (ethic) علمی در جامعه مجازی محققان ایران الزامی است؛ همچنین هرگونه تبلیغ، فعالیت و ... در زمینه خرید و فروش پایان نامه، مقاله و ... ممنوع بوده و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.


8- کاربران باید در ارتباط خود با سایر کاربران اعم از نظر دهی، ارسال پیام و ... شئون و قوانین سایت را رعایت نمایند.


9-  امکان مسدود نمودن کاربران و یا لغو آن برای تمامی کاربران وجود دارد، در صورت مشکل و یا مزاحمت می توانید مطلب را گزارش دهید.


10- در مورد امضای تالار، به موارد زیر توجه نمایید، در صورت رعایت ننمودن موارد زیر امضای شما پاک خواهد شد.


1-10- از قرار دادن نوشته های با فونت بزرگ و عکس های با حجم و سایز بالا (حداکثر ارتفاع 80 پیکسل در عرض 400 پیکسل) که صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع می کند جدا خود داری فرمایید


2-10- از قرار دادن تبلیغ سایت، محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید.


11- از لینک دهی به سایت های دیگر بدون درج محتوا در سایت و یا ایجاد صفحات، بلاگ ها و ... بدون درج مطلب و فقط با هدف تبلیغ و لینک دهی به سایت های خود و با دیگران جداً خودداری کنید.


 


     مقررات دائما در حال به روز شدن می باشند، لذا کاربران موظف هستند هر گونه تغییر در این مقررات را در همین صفحه دنبال و مشاهده نمایند و در صورت عدم قبول قوانین جدید، اقدام به حذف اکانت کاربری خود نمایند.


 


      سایت جامعه مجازی محققان ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالبی که کاربران به اشتراک می گذارند ندارد و کاربران مسئول مطالبی هستند که به اشتراگ می گذارند.


   


  با کاربرانی که قوانین فوق را رعایت ننمایند برخورد  و در صورت لزوم اکانت کاربری آنان مسدود و یا حذف خواهد شد.